Bugun...



AYDINLI SPORCU TÜRKİYE 2’NCİSİ OLDU

Üst Minikler ve Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’na katılan Aydınlı Sudenur Atalay Türkiye ikincisi oldu.

facebook-paylas
Tarih: 15-07-2019 03:21

AYDINLI SPORCU TÜRKİYE 2’NCİSİ OLDU

(GAZETE AYDIN)-Amasya’da Türkiye Boks Federasyonu tarafından Üst Minikler ve Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası düzenlendi. Şampiyonaya Aydın Kung Fu Spor Kulübü sporcusu Sudenur Atalay’da katıldı. 56 ilden 720 sporcunun katıldığı şampiyonada Aydınlı sporcu Atalay, yarıştığı 36 kilo kategorisinde Türkiye ikincisi olarak ailesinin ve hocalarının gurur kaynağı oldu. 

FARKLI BRANŞLARLA DA İLGİLENİYOR 
Genç sporcu ayrıca farklı branşlarda da Aydın’ı başarı ile temsil ediyor. Sudenur Atalay önümüzdeki ay Wushu Kung Fu branşında Balkan Şampiyonası’nda ve Eylül’de ise Muay Thai branşında Dünya Şampiyonası’nda mücadele edecek. 

 







Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Alanyaspor 3 3 0 0 8 3 9 +5
2 Fenerbahçe 3 2 0 1 8 2 7 +6
3 Yukatel Denizlispor 3 2 0 1 4 0 7 +4
4 Çaykur Rizespor 3 2 0 1 4 2 7 +2
5 Galatasaray 4 2 1 1 5 5 7 0
6 Trabzonspor 3 1 0 2 4 3 5 +1
7 MKE Ankaragücü 3 1 0 2 2 1 5 +1
8 Sivasspor 3 1 1 1 5 3 4 +2
9 Beşiktaş 3 1 1 1 4 4 4 0
10 Antalyaspor 3 1 1 1 3 4 4 -1
11 Gazişehir Gaziantep 3 1 1 1 5 7 4 -2
12 Yeni Malatyaspor 3 1 2 0 6 5 3 +1
13 Konyaspor 3 0 0 3 3 3 3 0
14 Medipol Başakşehir 3 1 2 0 3 6 3 -3
15 Kayserispor 3 0 2 1 3 5 1 -2
16 Göztepe 3 0 2 1 0 4 1 -4
17 Kasımpaşa 4 0 3 1 2 7 1 -5
18 Gençlerbirliği 3 0 3 0 2 7 0 -5
Takım O G M B A Y P AV
1 Ümraniyespor 4 3 1 0 9 5 9 +4
2 Hatayspor 3 2 0 1 7 2 7 +5
3 Fatih Karagümrük 3 2 0 1 6 3 7 +3
4 Bursaspor 3 2 1 0 5 4 6 +1
5 Balıkesirspor 4 2 2 0 4 4 6 0
6 Adana Demirspor 3 1 0 2 2 0 5 +2
7 Keçiörengücü 3 1 0 2 2 1 5 +1
8 Akhisarspor 3 1 1 1 2 2 4 0
9 Osmanlıspor FK 3 1 1 1 4 4 4 0
10 Adanaspor 3 1 1 1 5 5 4 0
11 BB Erzurumspor 3 1 1 1 4 4 4 0
12 Altay 3 1 1 1 4 5 4 -1
13 Menemenspor 3 1 1 1 3 5 4 -2
14 İstanbulspor 3 0 1 2 5 6 2 -1
15 Altınordu 3 0 2 1 1 3 1 -2
16 Boluspor 3 0 2 1 1 3 1 -2
17 Giresunspor 3 0 2 1 3 8 1 -5
18 Eskişehirspor 3 0 2 1 3 6 5 -3
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa FK 2 2 0 0 7 1 6 +6
2 Sancaktepe Bld 2 2 0 0 7 2 6 +5
3 Samsunspor 2 2 0 0 4 0 6 +4
4 Yeni Çorumspor 2 2 0 0 3 1 6 +2
5 Afjet Afyonspor 2 1 0 1 6 3 4 +3
6 Hekimoğlu Trabzon 2 1 0 1 5 3 4 +2
7 Bak Spor 2 1 0 1 2 0 4 +2
8 Sarıyer 2 1 0 1 1 0 4 +1
9 Tarsus İdman Yurdu 2 1 1 0 3 3 3 0
10 1922 Konyaspor 2 1 1 0 2 2 3 0
11 Zonguldak Kömürspor 2 1 1 0 1 1 3 0
12 İnegölspor 2 0 1 1 2 3 1 -1
13 Kırklarelispor 2 0 1 1 2 6 1 -4
14 Amed Sportif 2 0 2 0 1 3 0 -2
15 Gümüşhanespor 2 0 2 0 1 4 0 -3
16 Pendikspor 2 0 2 0 0 3 0 -3
17 Hacettepe Spor 2 0 2 0 2 10 0 -8
18 Şanlıurfaspor 2 0 2 0 0 4 6 -4
Takım O G M B A Y P AV
1 Serik Belediyespor 2 2 0 0 5 2 6 +3
2 Artvin Hopaspor 2 1 0 1 5 3 4 +2
3 Buca FK 2 1 0 1 5 3 4 +2
4 Çatalcaspor 2 1 0 1 3 2 4 +1
5 Erzin Spor Kulübü 2 1 0 1 2 1 4 +1
6 Karaköprü Belediyespor 2 1 0 1 2 1 4 +1
7 Düzcespor 2 1 0 1 1 0 4 +1
8 Sultanbeyli Bld. 2 0 0 2 1 1 2 0
9 Yeni Orduspor 2 0 0 2 0 0 2 0
10 Yomraspor 2 0 0 2 0 0 2 0
11 Şile Yıldızspor 2 0 1 1 1 2 1 -1
12 Tokatspor 2 0 1 1 1 2 1 -1
13 68 Aksaray Belediyespor 2 0 1 1 1 2 1 -1
14 Silivrispor 2 0 1 1 0 1 1 -1
15 Çankaya FK 2 0 1 1 2 4 1 -2
16 24 Erzincanspor 2 0 1 1 1 3 1 -2
17 Kızılcabölükspor 2 0 2 0 3 6 0 -3
18 Manisaspor 2 0 0 2 0 0 4 0
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 14/09/2019 Medipol Başakşehir vs Sivasspor
 14/09/2019 Antalyaspor vs Kayserispor
 14/09/2019 Gazişehir Gaziantep vs Beşiktaş
 15/09/2019 Çaykur Rizespor vs Göztepe
 15/09/2019 MKE Ankaragücü vs Yeni Malatyaspor
 15/09/2019 Trabzonspor vs Gençlerbirliği
 15/09/2019 Yukatel Denizlispor vs Konyaspor
 16/09/2019 Alanyaspor vs Fenerbahçe
 20/09/2019 Göztepe vs Konyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 14/09/2019 Altınordu vs Eskişehirspor
 14/09/2019 Boluspor vs Altay
 15/09/2019 Bursaspor vs Osmanlıspor FK
 15/09/2019 İstanbulspor vs Giresunspor
 15/09/2019 Adanaspor vs Adana Demirspor
 15/09/2019 Menemenspor vs Akhisarspor
 16/09/2019 Hatayspor vs Fatih Karagümrük
 20/09/2019 BB Erzurumspor vs Adanaspor
 20/09/2019 İstanbulspor vs Balıkesirspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 15/09/2019 Bayburt Özel İdare Spor vs Kırşehir Belediyespor
 15/09/2019 Elazığspor vs Tuzlaspor
 15/09/2019 Etimesgut Belediyespor vs Bodrumspor
 15/09/2019 Sivas Belediyespor vs Kahramanmaraşspor
 15/09/2019 Van Spor vs Kardemir Karabükspor
 15/09/2019 Kastamonuspor 1966 vs Bandırmaspor
 15/09/2019 Sakaryaspor vs Uşak Spor A.Ş.
 21/09/2019 Kırşehir Belediyespor vs Elazığspor
 21/09/2019 Niğde Anadolu FK vs Kastamonuspor 1966
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 15/09/2019 Karaköprü Belediyespor vs 68 Aksaray Belediyespor
 15/09/2019 Yeni Orduspor vs Çatalcaspor
 15/09/2019 Çankaya FK vs Erzin Spor
 15/09/2019 Düzcespor vs Artvin Hopaspor
 15/09/2019 Serik Belediyespor vs Manisaspor
 15/09/2019 Tokatspor vs Kızılcabölükspor
 15/09/2019 Silivrispor vs 24 Erzincanspor
 15/09/2019 Sultanbeyli Bld. vs Yomraspor
 15/09/2019 Buca FK vs Şile Yıldızspor
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI YUKARI