Bugun...


Mustafa SARIOĞLU

facebook-paylas
ANALİZ..
Tarih: 12-01-2019 22:16:00 Güncelleme: 12-01-2019 22:19:00


ANALİZ..

Değerli Yörükler , Efeler aziz hemşehrilerim. evet günlerdir süren Cumhur ittifakı adayları bugün açıklandı.Yapılacak yerel seçim başta yüce Türk milletine, ilimize hayırlar getirsin. Toplumsal ahlak çöküntüsünün siyaseti de çürüttüğü bir dönem yaşıyoruz. İlçemiz kurucularından daha sonra seçilerek ilçe Başkanlığını  ve Genel Başkanlığını yaptığım STK' daki görevim süresince ülkemizin her yerinde hizmet ettiğim Ak parti adaylarıda açıklandı.

Gördük ve şahit olduk ki yaklaşık son bir yıldır gerek canlı yayınlar gerekse sosyal medya hesabından haykırdığımız, Sayın Cumhurbaşkanımız ve partimize karşı bir itibarsızlaştırma operasyonu var sözlerimizin adaylara kadar sirayet ettiğini görmenin üzüntüsü  içerisindeyiz.
Geçmişi hiç bir şekilde Ak parti felsefesi ile uyuşmayan başta Büyükşehir Adayı Sayın Savaş, gençlik yıllarında sol gelenekten geldiğinizi Fethiye’den Çine otogarına giren ülkücü gençleri sopalarla karşıladığınızı hiç bir ülkücü ve Türk milliyetçisi unutacak kadar onursuz değildir. Hoşdere günlerini Aydın bürokrasisinde Aydın dışından olup Aydın’a atanan müdürlerde ve bunların Aydın’ın çocuklarına,  Aydınlı Yörüklere Efelere zulmü karşısında sessiz kalmanıza , yine yiyorsa alsın diyen müdüre sahip çıkmanızı, Aydın da ki tüm kurumlarda ki Aydınlı olmayan kişilere yakınlığınızını hiç bir Aydınlı unutacak kadar onursuz değildir.

İlçe adaylarına gelince; başta ilçeniz Çine adayı facebook hesabında Tayyip istifa grubuna üye Ak parti felsefesi ile alakası olmayan biri, adaylarda neler yokki. Adayı olduğu ilçenin kent meydanında ampul kırıp Reise küfreden aday, Belediye Başkanı olduğu dönemde sayın Cumhurbaşkanımız, Reisimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılamaya bile gelmeyen Asker kaçağı ve bir dünya dedikodular olan da aday, etrafındaki bi çok insan Fetö şaibesi olan sınıf arkadaşınızda aday, benim ilçem de son günlerde waatsaplarda elden ele Sayın Cumhurbaşkanımıza hakaret ve küfür ses kayıtları dolaşan ilk siyasi adaylığı CHP olan da aday. Genel mana da resim şu CHP eskisi ve fetö çevresinden oluşan adaylar zinciri.Yine son genel seçimde Milletvekili listesi açıklandığında haberim yok, yukarının talimatı deyip geçiştirip, seçim zaferinden sonra ben yaptım diye sahiplendiğiniz gibi aynısını şimdi yapıyorsunuz.

Yanlız bu sefer ne Reis, nede Genel Merkez bunu asla yemez ve yemeyecek.Çünkü adaylar içinde partimizle hiç alakası olmayıp müracaat bile yapmayıp sizle yakınlığından aday olanlar alenen ortada.
Mustafa Sarıoğlu olarak alenen yazıyorum. Kahraman edip topukta giydirdiğiniz, bir dünya dosya kapatılırken sustuğunuz, rakibiniz karşısında; jeotermal baronları ile oturup yanlarına gitmediğiniz belli bir kesim hariç seçimlerde yanınızda koşturan sonra telefonlarını açmadığınız insanlardan nasıl oy almayı düşünüyorsunuz.? Arkasında durduğunuz müdürlerin Aydının çocuklarına uyguladıkları mobingleri görmezden geldiğinizi, çocuklarımızın unutup size oy vereceklerini mi sanıyorsun .?İnanıyorum ki Yörükler, Efeler bunların hepsini sandıkta size iade edecektir.

Şahsıma gelince biz Aydının yerlisi Yörüğüz, biat etmeyiz Reise, davamıza, sadakatımız vardır, ama onun yanıltılıp açıklanan bu adayları destekleyerek sizin yanlışınıza sadakat gösterip ihanet etme gibi ahmaklığımız asla olamaz. Partilerin oylarını Meclis ve il Genel Meclisi oyları belirler bizler Meclis oyları ile sadakatımızı gösterecek onura, şerefe sahibiz. Evet yazdım siz ayrıştırdınız, Aydın da seçimi Yörükler mi Efeler mi hasbel kader Aydın’a yerleşmiş insanlar mı belirler !. Uzun lafın kısası şu, yüce Türk milletinin şerefli üyesi yörükler kendi kaderini kendi belirleyecek zekaya, onura ve şerefe sahiptir.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI