Siyaset

#


AKP'li Belediye, borcunu ödeyemeyenlerin suyunu kesip icraya verdi... CHP İl bBaşkanı isyan etti "Ayıptır, günahtır, zulümdür" mask

AKP'li Belediye, borcunu ödeyemeyenlerin suyunu kesip icraya verdi... CHP İl bBaşkanı isyan etti "Ayıptır, günahtır, zulümdür"

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin de aralarında CHP'li Belediyeler ‘Askıda Fatura’ ve ‘Veresiye kapatma’  kampanyaları ile Pandemi sürecinde vatandaşlara destek olurken AKP'li Belediyenin Pandemi ve Ramazan ayında borcunu ödeyenlerin suyunu kesip icraya vermesi büyük tepki topladı.CHP’li Alptekin’den AKP’li Savaş’a ‘günlüğü 35 bin Liralık tekne’ sorusu…  “Siz nasıl tanımlıyorsunuz “israfı” hem de bu mübarek ayda söyler misiniz? bizde öğrenelim” mask

CHP’li Alptekin’den AKP’li Savaş’a ‘günlüğü 35 bin Liralık tekne’ sorusu… “Siz nasıl tanımlıyorsunuz “israfı” hem de bu mübarek ayda söyler misiniz? bizde öğrenelim”

CHP Nazilli İlçe Başkanı Serdar Alptekin, Diyanet TV’nin ‘günlüğü 35 bin liradan kiraladığı tekne ‘israfına’ tepki göstererek, AKP Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’a “Siz nasıl tanımlıyorsunuz “israfı” hem de bu mübarek ayda söyler misiniz? Bizde öğrenelim” diye sordu.


DEVAMINI GÖSTER